İnşaat icoArama icoEnglish

Gizlilik

AKFEN İNŞAAT ANASAYFA Gizlilik

Site Telif Hakları

Akfen İnşaat web sitesine ait tüm haklar saklı tutulmakla beraber web site içeriği (metin, görsel, ses, video, animasyon vb dosyalar) 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereğince telif altında tutulmaktadır. Akfen İnşaat'ın izni ve onayı olmaksızın hiçbir içerik, ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Kişisel Bilgiler

Sitede ziyaretçilerin kendi rızaları ile Akfen İnşaat'a iletmiş oldukları bilgiler, gizli tutulmakta; ancak holding ve şirketler içerisinde hizmet ve faaliyetlerimizden haberdar olunabilmesi açısından kullanılabilecektir.

Logolar ve İmajlar

Akfen İnşaat web sitesinde yayımlanan tüm logolar, amblemler ve imajlar; Akfen İnşaat 'ın izni ve onayı olmaksızın kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Paylaşılan Bilgiler

Akfen İnşaat web sitesinde yayımlanan tüm bilgiler; doğru oldukları varsayılarak paylaşılmakla beraber hatalı, eksik ya da güncellenmemiş olabilir. Bilgilerin neden olabileceği doğrudan veya dolaylı zararlar ile ilgili olarak sorumluluk kabul edilmez.

Üçüncü partilerden tedarik edilen içerikler için ise Akfen İnşaat, sorumluluk kabul etmemektedir. Akfen İnşaat, gerekli koşullar dahilinde hiçbir uyarı yapmaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bilgilerde karşılaşılabilecek yazım hataları, anlatım bozuklukları gibi hatalardan dolayı sorumluluk üstlenilmez.

Kabul

Site ziyaretçileri, gizlilik kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Yönlendirme yapılan alt sitelerde ise bazı eklemeler olabilmekle beraber gizlilik kuralları benzerlik göstermektedir.

İletişim Site Haritası   |    Gizlilik   |    İnsan Kaynakları