GAYRİMENKUL PORTFÖYÜ
Anasayfa / Faaliyet Alanları / Gayrimenkul Portföyü

Gayrimenkul Portföyü

İncek Loft Projesi

Şirket, özellikle Ankara’nın “altın üçgeni” olarak tanımlanan ve şehrin genişleyen kesimlerinde projeler yürütmüştür. Bunlardan ilki olan İncek Loft, bünyesinde 1.199 konutu ve 43 ticari bölümü barındıran ve peyzaj donatı alanı 296.000 m2 inşaat alanı üzerinde bulunan bir projedir. İncek Loft projesinin temelleri 2014 yılı içerisinde atılmış olup, hak sahiplerine 2016 yılının Nisan ayında tamamen teslim edilmiştir.

İşbu İzahname tarihi itibarıyla Şirket’in gayrimenkul portföyünde İncek Loft projesine ait 146 adet konut ve 39 adet ticari ünite bulunmaktadır.

%68’i peyzaj ve sosyal donatı alanı olan proje, sokak seviyesinde yaya erişimine açık caddede 8.027 m2’ye yayılan ticari alanları ile Ankara’nın özel konut projeleri arasında yer almaktadır.

 

Romanya Villa

Şirket, 02.02.2024 tarihinde, Romanya’nın Bükreş şehrinde 226.100 Avro bedelle bir villa satın alımı gerçekleştirmiş olup; anılan villa işbu İzahname tarihi itibarıyla inşaat aşamasındadır. Söz konusu inşaatın 2024 yılının son çeyreğinde içi yapılı olarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Anılan villanın, inşaat sürecinin tamamlanması akabinde Şirket tarafından yatırım maksatlı gayrimenkul olarak kullanılması planlanmaktadır.